Teknoloji

Talking Guns ile Öne Çıkan High On Life Artık PS4 ve PS5 için Mevcut

 
Geliştirici Squanch Games, nişancı macera oyunu High On Life’ın PlayStation Store’da PlayStation 4 ve PlayStation 5 için 599,00 TL’ye çıktığını duyurdu. Mizah unsurlarıyla ön plana çıkan High On Life, ilk olarak 13 Aralık 2022’de Xbox Series, Xbox One ve PC için Steam, Epic Games Store ve Microsoft Store üzerinden yayınlandı. Ayrıca şu anda Xbox Game Pass hizmetinde mevcuttur.
 
Oyun bize ne sunuyor?
 
 
 
Justin Roiland’ın zihniyle tasarlanan High On Life’da konuşan silahlarla bir olabilir ve galaksiler arası ödüller toplayabilirsiniz. Bir uzaylı kartelini alt etmeye çalıştığınız ve Dünya’yı kurtarmak için elinizden gelenin en iyisini yaptığınız oyunda aksiyon ve platform unsurlarının yanı sıra esprili içerikler de bulunuyor.
 
Renkli grafikleri ve içeriğiyle dikkat çeken High On Life için geçtiğimiz günlerde duyurulan yeni bir ek paket geliyor. Yüksek Bıçakbaşlıklı bu ek içerik, bu sonbaharda tüm platformlarda eş zamanlı olarak yayınlanmaya hazırlanıyor.
 
Farklı bölgelere adım atacağınız, uçup kaçacağınız ve garip karakterlerle karşılaşacağınız oyun Playstation konsolları için çıktı.
 
yeni fragman
 
 

habertarakli.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu